Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | Xantia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


09 Korr 10:20 , ,

Citroen Xantia 2.0 16v atest plin itno

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 17:29 , ,

Citroen Xantia 1.8 benzin 1996 godina

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 03:11 ,

Citroen

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 20:20 , ,

Citroen Xantia -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:43 , ,

Prodavam vozilo

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:22 ,

Citroen Xantia 2.0 16v benzin/plin ITNO

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 12:00 , ,

Citroen Xantia 2.0 HDI

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Jan 21:18 , ,

Citroen Xantia 2.0 HDI

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 19:50 , ,

Citroen Xantia 1.8/16v

25 000 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim