Vallandovë | Makina | Vetura | Citroën | Xsara Picasso

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 17:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 19:49 ,

Citron Xsara -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 09:44 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 01:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 19:02 , ,

Цитроен Ксара Пикасо

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 10:59 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 22:27 ,

Citroen Xsara Picasso

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:12 ,

CITROEN PICASO 1.6 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:39 Shitorja ,

CITROEN PICASO 1.6 HDI/ RED DIZAIN/ EXTRA /zamena

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim