Kavadar | Makina | Vetura | Citroën | ZX

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


02 Tet 10:39 ,

Citroen ZX

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:20 Shitorja , ,

CITROEN ZX 1.9 DIESEL/REGIS.DO 06.2020/MOZE ZAMENA

699 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 12:08 , ,

Citroen ZX

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 11:13 ,

Citroen ZX registriran so puknata bregasta

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:59 , ,

Citroen ZX

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:22 , ,

Citroen ZX aura 1.8 8v

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 12:05 Shitorja , ,

CITROEN ZX PLIN A TEST REG CELA GODINA ZAMENA

850 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 09:48 , ,

Citroen ZX Furio 1.8i povolno

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim