Kavadar | Makina | Vetura | Dacia | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Jan 14:08 ,

Dacia super nova -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Nën 22:26 ,

Dacia Solenca

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 16:21 ,

Dacia

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:48 , ,

Dacia Solenca

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 16:13 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin/plin -04

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 16:04 ,

Dacia nova so ates plin

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 01:17 , ,

Dacia Nova -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 22:00 ,

Dacia solenza 1.9 disel 04

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim