Tetovë | Makina | Vetura | Dacia | Duster

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


15 Maj 16:02 , ,

Dacia Duster

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 20:40 , ,

Dacia Duster prv gazda -19

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 15:55 , ,

Dacia Duster

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 20:34 , ,

Dacia Duster 4x4

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 17:24 , ,

DACIA DUSTER

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 15:16 ,

Dacia Daster 1.5 dci 4x4

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 16:12 ,

Dacia Duster MY16 Urban Explorer Special Edition

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 19:01 , ,

DACIA DUSTER 1.5 110KS 4x4

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Nën 12:51 , ,

Dacia Duster 1.5DCI 4x4 2011

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 22:40 ,

Dacia Duster itno

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim