Kavadar | Makina | Vetura | Dacia | Sandero

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Jan 19:34 Shitorja ,

DACIA SANDERO 1.2 16V NEUVEZUVANA

4 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 12:31 Shitorja , ,

DACIA SANDERO 1.4 TNG MOBIL STEF

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 09:48 , ,

Dacia Sandero STEPWAY 1.5 DCI -12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 22:58 ,

DACIA SANDERO

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 21:18 ,

DACIA SANDERO 1.5 DCI

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 00:54 ,

NEW DACIA STEP WAY 1.0Benzine Automatik 26-11-2017

5 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 14:46 , ,

DACIA SANDERO

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 17:46 , ,

Dacia Sandero kako nova

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 13:33 , ,

Dacia Sandero projdeni 22.322km neuvezuvana

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 20:20 ,

DACIA SANDERO NEUVEZEN 70 000 KM

3 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim