Kavadar | Makina | Vetura | Dacia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 22:30 , ,

Dacia Logan 1.4 -06 benzin plin

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:38 , ,

Dacia Sandero -15 NEUVEZENO

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:10 Shitorja ,

DACIA SANDERO 1.2 16V NEUVEZUVANA

4 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 11:42
Линк
, ,

Dacia DUSTER Laureat 2014 4x4 Disel 110 Hp

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Jan 14:08 ,

Dacia super nova -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Jan 07:51 Shitorja ,

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS AMBIENTE -16

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 20:34 , ,

Dacia Duster 4x4

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 15:02 , ,

Dacia Logan komplet za taxi

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 15:42 Shitorja ,

Dacia Logan 1.4 mpi -05

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim