Tetovë | Makina | Vetura | Daewoo | Nubira

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 Mar 08:45 , ,

Daewoo Nubria

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 16:43 , ,

Daewoo Nubira

1 000 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:50 ,

Daewoo Nubira 133 ks -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 16:16 , ,

Daewoo Nubira 1.6

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 08:12 , ,

Daewoo Nubira

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 21:30 ,

Daewoo Nubira 2

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 14:48 ,

Daewoo Nubira 2

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 21:06 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v celo ili na delovi

300 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 01:17 ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:32 ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim