Kumanovë | Makina | Vetura | Fiat | 126 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 Pri 16:53 Vetura , Manastir

ZASTAVA FIAT 126P

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Shk 15:39 Vetura , Gostivar

Fiat 126 peglica

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 20:24 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Fiat 126

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Korr 10:09 Vetura , Shtip

Fiat 126 p

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Qer 12:10 Vetura , Shkup

Fiat 126 PEGLICA reg do 27 07 -17

320 EUR Намалена цена

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Mar 20:48 Vetura , Shkup , Centar

Fiat 126

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 13:34 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Fiat 126

10 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 17:21 Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Fiat 126p -89 Peglicka

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 09:38 Vetura , Shkup , Çuçër-Sandevë

Fiat 125 -89

200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 19:57 Vetura , Tetovë

Fiat 126 -89

670 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim