Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | 500

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 21:57 , ,

Fiat 500 1.4 -08

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:16 , ,

Fiat 500 Cabrio 1.2 Benzin

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:14 , ,

Fiat 500 1.2 Benzin

9 390 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Jan 16:55 Shitorja ,

FIAT 500 0.9 TwinAir TURBO ABARTH body -13 SWISS

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 12:29 , ,

Fiat 500 -10

7 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Tet 19:37 , ,

Fiat 500 1.2i -11

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 18:31 , ,

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 16:46 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 10:07 ,

Fiat 500 1.4i sport

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim