Kumanovë | Makina | Vetura | Fiat | 500 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 13:56 Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat 500 1.3jtd -10

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Tet 14:06 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Fiat 500 1.2i benzin kupen vo MK

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Tet 19:37 Vetura , Shkup , Karposh

Fiat 500 1.2i -11

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 19:42 Vetura , Vinicë

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 18:31 Vetura , Shkup , Butel

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 16:46 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat 500 1.2 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 10:07 Vetura , Shkup

Fiat 500 1.4i sport

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 20:23 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Fiat 500

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Pri 00:41 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

FIAT 500 SPORT 1.4 16V 100KS 2008 GOD

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim