Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 Tet 05:30 Vetura , Strumicë

Fiat Brava

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 18:36 Vetura , Strumicë

Fiat Brava 1.9TD

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 23:17 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat Brava 1.6

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 09:56 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat Brava

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 16:50 Vetura , Strumicë

Fiat Brava

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 10:11 Vetura , Strumicë

FIAT BRAVA 1.6 76KW -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 12:21 Vetura , Strumicë

FIAT BRAVA 1.6 76KW -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 11:52 Vetura , Strumicë

FIAT BRAVA 1.8 BENZIN FULL OPREMA -97

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 19:57 Vetura , Strumicë , Novosellë

Fiat Brava 1,2 benzin -99

550 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim