Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | Cinquecento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


06 Jan 16:19 , ,

Fiat Cinquecento -97

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Dhj 21:07 ,

Fiat Cinquecento -95

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Tet 13:46 ,

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Tet 08:47 ,

Fiat Cinquecento 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 03:19 , ,

Fiat Cinquecento

250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Qer 11:08 , ,

FIAT CINQUECENTO

40 000 MKD Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Pri 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 19:22 , ,

FIAT CINQUECENTO

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim