Tetovë | Makina | Vetura | Fiat | Croma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 Maj 13:29 Shitorja ,

FIAT CROMA facelift 1.9 JTD multijet CH

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:39 Shitorja ,

Fiat Croma 1.9 jtd Automatik Svajcarska

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 13:16 Shitorja ,

Fiat Croma 1.9 Multijet 120 ks -07 FULL

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 04:02 ,

Fiat Croma 1.9 -10

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 19:16 Shitorja ,

Fiat Croma 1.9jtd 120ks -06 nov uvoz

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 17:59 Shitorja ,

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 11:01 , ,

Fiat Croma -06

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Dhj 09:41 Shitorja ,

FIAT CROMA 1.9M-JET 120KS FACELIFT -10

2 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim