Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | Grande Punto Abarth

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Nën 21:34 , ,

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 15:35 , ,

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 20:35 , ,

GRANDE PUNTO SPORT 1.9JTDm 131KS AUTO KODEKS

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 17:56 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD -08

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 11:16 , ,

Fiat Abarth 1.4 Turbo 215ks Edinstven vo MK zamena

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 16:28 ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjtd dynamic sport-07

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim