Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Nën 21:34 Vetura , Gostivar , Rostushë

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 15:35 Vetura , Tetovë , Bogovinë

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 20:35 Vetura , Shkup , Kisella Voda

GRANDE PUNTO SPORT 1.9JTDm 131KS AUTO KODEKS

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 17:56 Vetura , Shkup , Aerodrom

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD -08

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim