Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Nën 02:55 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.9 JTD 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 22:54 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.9 JTD -06

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 01:41 Vetura , Strumicë , Novosellë

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 10:08 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.3

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 15:03 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.9

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 00:19 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.2 benz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 17:27 Vetura , Strumicë

Fiat Punto grande 1.2 benz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Tet 17:54 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Jan 19:29 Vetura , Strumicë

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 90 turbo 6 brzinec

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim