Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 Nën 07:36 Vetura , Kumanovë

FIAT IDEA 1.4 70kw 95ks -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 16:48 Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat Idea 1.4

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 16:53 Vetura , Shkup , Karposh

FIAT IDEA 1.3 D Multijet -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 21:01 Vetura , Shtip

Fiat Idea 1.4 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 10:58 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat Idea 1.9 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 13:09 Vetura , Kavadar

Fiat Idea 1.9 TDI

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 13:54 Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat Idea -05 1368cm3 70KW Benzin manual 5speed

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Korr 12:51 Vetura , Gostivar

Fiat Idea 1.4l -06

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 17:41 Vetura , Shkup , Butel

Fiat Idea 1.3 multijet

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim