Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 Shk 00:11 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat marea 1.6

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 17:17 Vetura , Strumicë

Fiat Marea moze i zamena

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 17:04 Vetura , Strumicë , Novosellë

Fiat Marea

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 18:55 Vetura , Strumicë

Fiat Marea

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 16:15 Vetura , Strumicë

Fiat Marea -99 vo odlicna sostojba

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Jan 17:30 Vetura , Strumicë

Fiat Marea 1.9 jtd 105ks -00

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:47 Vetura , Strumicë

Fiat Marea -98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 20:06 Vetura , Strumicë

FIAT MAREA 1.9 TD -97 REGISTRIRANA

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim