Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Sot 10:16 Shitorja Vetura , Ohër

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 00:25 Vetura , Shkup

Fiat Panda Dizel 1.9

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 10:55 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Fiat Panda 1.1 benzin -06 Avto M&S

2 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Dhj 10:20 Vetura , Ohër

FIAT PANDA 1.2

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 16:24 Vetura , Kumanovë

Fiat Panda

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 13:44 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Fiat Panda Ekstra

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim