Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 Dhj 11:00 Vetura , Kumanovë

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 09:07 Vetura , Kavadar

Fiat Punto Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Tet 17:27 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Fiat Grande punto evo 1.3 multijet 55kw

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 18:09 Vetura , Shkup

Fiat Punto Evo Sport

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 23:11 Vetura , Ohër

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Tet 13:21 Vetura , Kavadar

Fiat Punto Evo -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Mar 08:57 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Fiat Punto Evo -07

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim