Tetovë | Makina | Vetura | Fiat | Punto Evo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 15:31 ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 MULTIAIR 77KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 17:46 , ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTI-JET -10 ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 13:32 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet -11 Euro5 Start&Stop

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 14:09 , ,

Fiat Punto

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Dhj 09:07 ,

Fiat Punto Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Tet 17:27 , ,

Fiat Grande punto evo 1.3 multijet 55kw

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 18:09 ,

Fiat Punto Evo Sport

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 23:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Tet 13:21 ,

Fiat Punto Evo -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim