Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


19 Tet 18:53 Vetura , Sveti Nikollë

Fiat Seicento

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 15:45 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Fiat Seicento

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Sht 17:40 Vetura , Shkup , Centar

FIAT SEICENTO 1.1i so KLIMA+ATEST PLIN

1 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Sht 10:23 Vetura , Shkup , Butel

Fiat Seicento 900

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 14:21 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Dostavno vozilo Fiat Seicento

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Sht 13:29 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Dostasvno vozilo Fiat Seicento

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Sht 13:29 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Fiat Seicento

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Qer 12:41 Vetura , Gostivar , Vrapçisht

Fiat Seicento -06 klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Mar 17:19 Vetura , Shkup , Karposh

Fiat Seicento Sporting so Plin atest

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 09:24 Vetura , Shkup , Centar

Fiat Seicento Full opremeno neuvezuvano

1 950 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim