Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Qer 00:50 Vetura , Strumicë , Novosellë

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 09:58 Vetura , Strumicë

Fiat Stilo

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 13:49 Vetura , Strumicë

Fiat stilo 1.9 ; 59 kw

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 20:27 Vetura , Strumicë

Fiat Stilo 1.9 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 15:34 Vetura , Strumicë

Fiat Stilo 1.9 120ks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:37 Vetura , Strumicë

FIAT STILO 1.9 JTD -04

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 15:41 Vetura , Strumicë

Fiat Stilo -02 moze i zamena za vozilo do 75kw

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 12:23 Vetura , Strumicë

Fiat Stilo 1.9jtd 82ps registrireno -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 15:35 Vetura , Strumicë

FIAT STILO 1.9JTD -05

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim