Kavadar | Makina | Vetura | Fiat | Tempra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Dhj 15:58 Shitorja ,

Fiat Tempra 1.9 tds turbo diesel 66kw

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 04:17 , ,

Fiat Tempra 1.6 plin atest

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Korr 17:48 , ,

Fiat Tempra Benzin Plin

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 13:06 ,

Fiat Tempra Itno

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 21:37 ,

Fiat Tempra 1.6

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 14:57 ,

Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 17:09 , ,

Fiat Tempra

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 16:23 ,

Fiat Tempra 1.6

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 12:59 , ,

Fiat Tempra 1.6 Ѕ benzin plin

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 11:17 , ,

Fiat Tempra

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim