Karbincë | Makina | Vetura | Fiat | Tempra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


20 Dhj 15:58 Shitorja ,

Fiat Tempra 1.9 tds turbo diesel 66kw

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 16:23 ,

Fiat Tempra 1.6

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim