Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Nën 17:52 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Fiat Ulysse

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:18 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

FIAT ULYSSE 2.0 JTD 7 SEDISTA

2 150 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 10:39 Vetura , Kumanovë

Fiat Ulysse 1.9 dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Sht 21:43 Vetura , Radovisht

Fiat Ulysse 2.2 Dizel

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 10:19 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Fiat Ulysse 2.0 HDI 136ks -08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:25 Vetura , Strumicë

Fiat Ulysse

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 22:22 Vetura , Strumicë

Fiat Ulysse

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 13:36 Vetura , Tetovë

Fiat Ulysse 2.0.d god Lizing 24 rati bez kamata

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 16:40 Vetura , Kërçovë

Fiat Ulysse 1.9 td

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 17:34 Vetura , Ohër

Fiat Ulysse 2.0D 140 Multijet -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim