Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Fiat

124 , 4
126 , 15
130 , 4
131 , 3
500 , 56
500C , 4
500L , 7
Barchetta , 4
Brava , 131
Bravo , 300
Coupe , 8
Croma , 65
Doblo , 314
Ducato , 30
Fiorino , 34
Freemont , 1
Grande Punto , 326
Idea , 31
Linea , 69
Marea , 74
Multipla , 37
Palio , 27
Panda , 88
Punto , 1170
Punto Evo , 23
Qubo , 14
Scudo , 35
Sedici , 32
Seicento , 55
Stilo , 351
Tempra , 43
Tipo , 117
Ulysse , 58
Uno , 110

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Fiat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 09:27
Линк
, ,

Fiat uno 1.7 diesel

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 12:36
Линк
,

Fiat Linea 1.4 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:59 , ,

Prv sopstvenik

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Shitorja ,

PUNTO EVO 1.3 DIZEL 2010 GOD FABRIKA FUL OPREMA

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:24 Shitorja ,

PUNTO EVO 1.3 DIZEL 2010 GOD FABRIKA FUL OPREMA

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:23 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:43 ,

Fiat Punto -08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:01 ,

Fiat Doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:46 , ,

Fiat 500 C 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 09:42 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:41 Shitorja , ,

Fiat 500 benzin 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 08:52 ,

FIAT PUNTO 1.2 - PRV I EDINSTVEN SOPSTVENIK

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 02:04 , ,

FIAT BRAVO 2 - 2007 DIZEL 1.9 MULTIJET

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Pri 22:33 , ,

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 20:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 19:02 Shitorja , ,

Fiat Croma 1.9jtd 110kw avtomatik lux oprema 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 18:54 Shitorja , ,

Fiat Croma 1.9jtd 110kw avtomatik lux oprema 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 17:56 Shitorja ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:40 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-Jet Dizel 90KS 6 Brzini

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 17:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 14:19 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 2011 unikat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 13:03 ,

Fiat Doblo 1.3Multi Jet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:00 Shitorja ,

Fiat 1.2 benzin 70ks panorama 73 800km

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:42 , ,

FIAT 500 *Lounge* 1.2-Full Oprema! Novo! 09g

4 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 09:23 Shitorja ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET UNIKAT REGISTRIRANA

4 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fiat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione