Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat | Shkup

124 , 1
126 , 1
500 , 3
500C , 1
500L , 1
Barchetta , 2
Brava , 5
Bravo , 9
Croma , 2
Doblo , 11
Fiorino , 3
Idea , 1
Linea , 4
Marea , 2
Multipla , 1
Panda , 2
Punto , 52
Qubo , 1
Scudo , 1
Seicento , 4
Stilo , 14
Tempra , 2
Uno , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:02 , ,

fiat qubo fiorino 1.3m-yet dizel 6brzini full oprema

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 08:15 , ,

FIAT.PUNTO.1.4.BENZIN.03 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 18:58 , ,

Fiat Punto 1.3 multijet 51kw so pominati 157.000

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 16:43 , ,

Abarth 595 competizione

24 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 23:21 , ,

Se prodava Fiat Punto

750 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 18:04 , ,

Prodavam neuvezeno Fiat Punto

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 08:31 , ,

Fiat 500 1.2 benzin -08 registrirana cela godina

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 22:30 , ,

SE PRODAVA FIAT PUNTO

850 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 15:01 , ,

Fiat Uno -95

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 19:04 , ,

Se prodava FIAT 500

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 08:02 , ,

Fiat Grande EVO 1.3 M-JET

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 16:45 , ,

Fiat Punto 1.3 Multijet 51 kw so pominati 157. 000

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 11:03 , ,

Fiat Croma 1.9 Multi jet 150ks

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:22 , ,

Fiat Croma 1.9 150ks

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 14:39 , ,

Fiat Punto -01

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 00:23 , ,

Prodavam fiat brava

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 00:19 , ,

Fiat punto 1.2 so ful oprema 2006g.ne uvezeno

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 15:53 , ,

Fiat Punto -11

3 800 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Qer 13:33 , ,

Grande Punto 1.3 Mjet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 16:41 , ,

Fiat Uno

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 11:06 , ,

Fiat Punto Grande 1.4 benzin so plinski ured -07

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 19:50 , ,

Fiat 500L vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 22:17 , ,

Fiat Grande Punto -16 benzin\plin full oprema

6 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Mar 11:37 , ,

Fiat Grande Punto

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Shk 10:22 , ,

FIAT PANDA -10 NEUVEZUVANA 72000 KM

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Shk 13:17 , ,

Fiat Punto -02 1.2 so klima ispravna bez servo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 10:28 , ,

Fiat Panda

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 17:00 , ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin -05

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 21:24 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 20:22 , ,

FIAT 500C

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 20:50 , ,

Fiat Scudo itno

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 16:53 , ,

FIAT IDEA 1.3 D Multijet -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 15:29 , ,

Fiat Fiorino Multijet 1.3

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Nën 22:00 , ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 13:41 Shitorja , ,

Fiat Doblo N1

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 14:59 , ,

FIAT DOBLO

1 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 18:41 , ,

Fiat Linea

5 870 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Sht 22:57 , ,

Fiat Bravo menuvam so moja doplata

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Sht 22:21 , ,

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 03:19 , ,

Fiat Cinquecento

250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Gush 15:30 , ,

Fiat Doblo

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 21:10 , ,

FIAT PUNTO -11

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 19:57 , ,

Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 17:07 , ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 20:19 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 11:08 , ,

FIAT CINQUECENTO

40 000 MKD Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Qer 19:34 , ,

PERFEKTEN FIAT PUNTO SO VGRADEN TERMOKING

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 11:41 , ,

FIAT STILO 1.9JTD 80KS

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione