Kumanovë | Makina | Vetura | Ford | Друг модел | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


28 Mar 19:02 Vetura , Kavadar

Ford Connect -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 10:53 Vetura , Kavadar

Ford Connect -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 17:33 Vetura , Prilep , Dollnen

Ford Conect -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 09:23 Vetura , Shkup , Karposh

FORD CONNECT 1.8 TDCI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 14:20 Vetura , Kavadar

Ford uveze od Svajcarija

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 12:25 Vetura , Kërçovë

Ford Conecton

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 23:21 Vetura , Shkup , Karposh

FORD CONNECT 1.8 TDCI -08 KLIMA

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 17:42 Vetura , Prilep

Ford Cortina GTD 79 2,0

350 EUR Намалена цена

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 22:42 Vetura , Shkup , Kisella Voda

FORD FESTIVA

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 19:56 Vetura , Strumicë

Ford Focus -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim