Tetovë | Makina | Vetura | Ford | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 Jan 07:23 ,

Ford Mondeo full oprema 1.8

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 12:14 ,

Ford Connect 1.9 tdci -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:02 ,

Ford Connect -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 10:53 ,

Ford Connect -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 17:33 , ,

Ford Conect -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 09:23 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 14:20 ,

Ford uveze od Svajcarija

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 12:25 ,

Ford Conecton

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 23:21 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI -08 KLIMA

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 17:42 ,

Ford Cortina GTD 79 2,0

350 EUR Намалена цена

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim