Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford C-Max

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford C-Max | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:50 ,

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:28 Shitorja , ,

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 13:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:35 ,

Ford C-Max 2.0 TDCI avtomatik 2008 registrirana fabrika

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:40 ,

Ford C-Max ///Titanium Facelift 2.0i TNG 16V 145KS Duratek

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 01:15 Shitorja ,

FORD C-MAX 1.6 TDCI 109KS 2006 SWISS CH

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 15:29 Shitorja ,

Ford C-Max 1.8 prv sopstvenik od Germanija euro 4

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 09:48 Shitorja ,

FORD FIESTA1.4 TDCI PERFEKTNA -07 FULL AVTO NIKI

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 14:52 , ,

Ford C-Max 1.8tdci 2009

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 09:40 Shitorja ,

Ford C-Max 1.6 TdCi facelift

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 13:13 Shitorja ,

Ford C-MAX 2.0 TDCI 136 KS 6 Brzini Full 2005

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:26 Shitorja ,

Ford C-Max 1.6 HDI 2005god

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:29 ,

Ford C-Max

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 09:57 ,

Ford C-Max 1.5 tdci 120ks kako nov

11 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 10:25 ,

Prodavam

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 12:21 , ,

FORD C-MAX 1.6 DIZEL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:14 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI -13 Titanium

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 18:36 ,

FORD C-MAX 1.8 PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA EURO 4

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 11:05 ,

FORD C-MAX 1.8 BENZIN 92KW 127.000 KM PRV SOPSTVENIK

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 11:59 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 10:29 , ,

Ford C-Max 2.0 tdci GIA

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 22:36 , ,

Ford C-Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 18:55 ,

Ford C Max 1.8I 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 23:00 ,

Ford C-Max 1.6 Dizel 2009 Facelift

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:05 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI Titanium Plus

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 12:49 , ,

Ford C-Max -06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 20:49 , ,

Ford C-Max 2.0 TDCI -09 205000km

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:36 ,

Ford C-MAX 1.8TDCI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 00:27 Shitorja , ,

Ford C-Max 1.8 TDCI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:57 , ,

Ford C max 1.8 TDCI edition -05

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 19:24 ,

Ford C Max1.6 Tdci 64.000 km Titanium

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Maj 03:04 , ,

Ford C-MaX

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:35 , ,

Ford C-Max 2.0 -08

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 09:05 , ,

Ford C-Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 03:36 ,

Ford C-Max 1.6

2 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 22:38 ,

Ford C-max redizajn 1.6dizel 90ks -08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 10:33 , ,

FORD C-MAX

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 20:36 ,

Ford C-Max -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 08:04 , ,

Ford C-MAX 2007god 1.6 tdci

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 06:59 , ,

Ford C-MaX Redovn odrzuvan vo besprekorna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 05:25 , ,

Ford C-Max

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:11 , ,

Ford C-MAX -07 1.6 tdci

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 17:41 ,

FORD C-MAX 1.8TDCI CHIA OPREMA KOZHA NOV MAKSAUTO

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 23:53 , ,

FORD C-MAX TURBO TDI SKORO KAKO NOVO

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 13:50 ,

Ford C-MAX 1.5 TREND SYNC EDITION

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford C-Max | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione