Karbincë | Makina | Vetura | Ford | Fiesta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


09 Jan 16:38 Shitorja ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 10:06 Shitorja ,

FORD FIESTA -12 70 KW

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 15:28 ,

Ford Fiesta 1.4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 16:57 ,

Ford Fiesta

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 16:18 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:50 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:52 Shitorja ,

FORD FIESTA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Tet 08:03 ,

FORD FIESTA

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 16:44 ,

Ford Fiesta

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 10:22 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim