Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 Korr 18:58 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta 1.4 TDCI NEUVEZENA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 13:44 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta 1.3 benzin plin

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 15:04 Vetura , Strumicë , Novosellë

Ford Fiesta

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 19:52 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta FULL Operma Klima raboti ZETEC Motor

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 16:18 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta itno

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 20:12 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta 1.8 diesel

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 12:25 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 10:52 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta 1.4 CH -05

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:06 Vetura , Strumicë

Ford Fiesta -03 Dobro socuvan avtomobil

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 20:54 Vetura , Strumicë , Novosellë

Ford Fiesta Dizel Nov uvoz Germanija -02

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim