Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Ford Focus

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Ford Focus | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 05:34
Линк
, ,

Ford Focus 1.6 benzin 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:57
Линк
,

Itno!!! Ford Focus 1.8 Diesel, Titanium

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:18 , ,

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 ,

FORD FOCUS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

Ford Focus 1,4 benz+plin

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:57
Линк
,

Itno!!! Ford Focus 1.8 Diesel, Titanium

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 03:11 , ,

Ford Focus

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 21:41 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -08 85KW 116KS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 19:35 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci -06

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:28 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 tdi 66kw titanium ser kniska

4 099 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 12:52 Shitorja ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 2015 lizing

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 10:53 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 08:37 Shitorja ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 6M/T 2015

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 00:06 ,

Ford Focus -07

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:11 Shitorja , ,

Ford focus 1.4 benzin/plin 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 20:31 ,

Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:42 , ,

Ford Focus купен во Мида 1.4, 80hp 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 19:02 Shitorja , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016 nov

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 13:30 ,

Ford Focus 1.6TDCI 90ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:22 ,

Ford Focus 1.6 tdci

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:37 Shitorja , ,

FORD FOCUS 1.6TDCI 115KS 6 BRZINI-2012 EURO5

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:59 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:34 , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 18:59 ,

Ford Focus sedan 1.6

5 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 10:07 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 14:33 Shitorja ,

Ford Focus 1.6 tdci

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 12:08 , ,

Ford Focus 2003 full oprema registriran dizel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 02:40 , ,

Ford Focus 1.6 tdci -14

7 700 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:18 , ,

Ford focus cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 19:47 , ,

Ford focus 1.6 2012 godina

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 08:13 , ,

FORD FOCUS 1.4 BENZIN -05 ATES PLIN KAKO NOVO FULL

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 00:06 ,

СЕ ПРОДАВА ФОРД ФОКУС 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 16:25 , ,

Ford Focus 1.6 dizel 90ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:45 ,

FORD FOCUS 1.6 BENZIN/PLIN НЕУВЕЗУВАН

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 11:15 Shitorja ,

Ford FOKUS 2.0tdci 2005g.

2 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 09:28 , ,

Ford Focus neuvezuvan 2004 benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:57 , ,

Ford Focus

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 21:56 , ,

Ford Focus 1.6 Ti-VLT fabricki plin

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 18:59 , ,

Ford Focus TDCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 18:58 ,

FORD FOCUS 1.6 BENZIN/PLIN НЕУВЕЗУВАН

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 07:02 , ,

Ford

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 16:31 , ,

Ford Focus tddi 2001 66KW

1 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Focus | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione