Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford Focus | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford Focus | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Pri 04:18 , ,

Ford focus cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 21:56 , ,

Ford Focus 1.6 Ti-VLT fabricki plin

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 09:02 Shitorja , ,

Ford Focus DB3

70 000 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 18:50 , ,

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 tdci

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 16:05 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI SUPER SOSTOJBA!

1 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 12:19 , ,

Ford Focus 1.6 74kw -10 Neuvezen

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 15:57 , ,

FORD FOCUS -01

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:19 Shitorja , ,

Ford Focus VIGNALE

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:12 , ,

Ford Focus 1.6 tdci Extra

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 22:59 , ,

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:30 , ,

Ford Focus

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 13:40 , ,

Ford Fokus vo besprekorna sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:09 , ,

Ford Focus 1.8 tdci

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:12 , ,

Ford focus -01

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 21:30 , ,

Ford Focus

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 13:04 Shitorja , ,

Ford Focus 1.4TNG

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 12:37 Shitorja , ,

Ford Mondeo 2.0tdci Ghia www.omo.mk

5 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 11:16 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6tdci

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 10:50 Shitorja , ,

Ford Focus 1.4 benzin/tng

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 13:55 , ,

Ford Focus Ghia

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 00:16 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 09:52 , ,

FORD FOCUS FOKUS 1.6 TDCI 90KS ODLICEN

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 16:11 , ,

Ford Focus 1.6 TDCi Full Socuvan

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 14:21 , ,

Ford Focus 1.6 benzin Klima

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 18:23 , ,

Ford Focus sport

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 11:59 , ,

FORD FOCUS 1.4. -10 Prv sopstvenik

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 14:41 , ,

Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 02:07 , ,

Ford Focus

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 11:43 , ,

Ford Focus

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:30 , ,

Ford Focus

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:52 , ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:10 , ,

Ford Focus

3 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 20:02 , ,

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:30 , ,

Ford Focus

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 21:12 , ,

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 13:50 , ,

Ford Focus 1.8 tdci moze i zamena

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 01:18 , ,

Ford Focus -07

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 18:36 , ,

Ford Focus -06

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 06:47 , ,

Ford Focus 1.6 16V -98

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 16:33 , ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 16:29 , ,

Ford Focus 1.6 benzin -01 Moze zamena ITNO

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 13:25 , ,

Ford Focus -02

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:02 , ,

FORD FOCUS 1.4 16 v EXTRA PLIN LOVATO -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Shk 07:57 , ,

Ford Focus 1.6tdci 128000km nov -05

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Focus | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione