Karbincë | Makina | Vetura | Ford | Focus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


28 Nën 18:07 ,

Ford Focus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 11:33 ,

FORD FOCUS

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 09:27 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS PERFEKTEN

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 12:32 ,

Ford Focus Ghia PERFECT

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 01:41 ,

Ford Focus Sedan 1.6 benzinec kako od salon

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 22:05 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI DIZEL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 14:47 Shitorja ,

FORD FOCUS II -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:49 ,

Focus 1.8 turbo diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 13:29 Shitorja ,

FORD FOCUS "06 EXTRA RAMNO NA NOVO

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 14:48 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.6 "05 EXTRA RAMNO NA NOVO

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim