Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Dhj 22:46 Vetura , Strumicë

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 13:36 Vetura , Strumicë

Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 19:23 Vetura , Strumicë

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 12:38 Vetura , Strumicë , Novosellë

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 16:49 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 08:35 Vetura , Strumicë

Ford Fokus

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 07:32 Vetura , Strumicë

Ford Focus

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 22:58 Vetura , Strumicë

Ford Focus 1.8 tdci

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 19:05 Vetura , Strumicë

Ford Focus 1.8 tddi ekstra

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 18:13 Vetura , Strumicë

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim