Kavadar | Makina | Vetura | Ford | Sierra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


22 Tet 04:08 ,

Ford Sierra

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 02:13 , ,

Ford Siera1.8 dizel

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 21:26 ,

Ford Sierra -86

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 20:50 , ,

FORD SIERRA 1.8 TD

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 20:56 , ,

Ford Sierra 1.8 td

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 12:27 , ,

Ford Sierra karavan so kvar na motor 1.8 TD -90

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:56 , ,

Ford Sierra 1.8 -92

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 13:54 , ,

Ford Sierra -89

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim