Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 Dhj 14:20 Vetura , Shkup , Karposh

FORD Streetka

3 330 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 22:09 Vetura , Strugë

Ford Streetka

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 18:25 Vetura , Shkup , Aerodrom

Ford Streetka 1.6 Svajcarsko NOVO

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Tet 20:30 Vetura , Shkup , Karposh

KABRIOLET FORD STREETKA

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 18:03 Vetura , Strugë

Ford Streetka -04

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim