Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford | Gjevgjeli

C-Max , 1
Cougar , 2
Escort , 7
Fiesta , 8
Focus , 19
Galaxy , 11
Ka , 1
Mondeo , 12
Scorpio , 1
Transit , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Mar 20:06 ,

Ford cougar 2.5v6

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 17:45 ,

Delovi za ford focus mk1 1.8 tdi 66kw

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:13 ,

Ford Mondeo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 02:02 ,

Se prodava

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 21:03 ,

Ford monde 2.0 tdci karavan

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:26 ,

Ford Galaxy 1.9TDI

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Dhj 10:53 ,

Ford Focus -00

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 13:11 ,

Ford Focus

1 350 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 16:29 ,

Ford Focus -00

80 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 09:54 ,

Ford Focus

80 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:51 ,

Ford Focus

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 15:48 ,

Ford Focus

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 23:15 ,

Ford Focus 1.6 tdci titanium tournier

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 10:52 ,

Ford focus 16 tdci

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 15:15 ,

Ford Fiesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 14:22 ,

Ford Mondeo 1.8 TDI -95

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 12:24 ,

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:17 ,

Ford Cougar 2.5 V6

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 23:35 ,

Ford Focus moze i na delovi itno

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 00:09 ,

Ford Fiesta

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 11:35 ,

IZRABOTUVAME MEBEL ZA ZAMENA SO AVTOMOBIL

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Pri 22:42 ,

IZRABOTUVAME MEBEL ZA ZAMENA SO AVTOMOBIL

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Mar 00:33 ,

Ford Escort 1.8td

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:57 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 08:51 ,

FORD GALAXY EVTINO

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 15:25 ,

FORD FIESTA

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 19:47 ,

Ford Transit Connect

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Maj 10:25 ,

FORD MONDEO 2.0 TDI

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 23:38 ,

Ford C-Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 08:40 ,

Ford Focus

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 10:49 ,

Ford Scorpio

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 16:54 ,

Ford Focus

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 21:25 ,

Ford Escort Ghia

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 22:39 ,

Ford Escort 1.8 disel 44kw

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 19:40 ,

Ford Focus tddi 90ks 66 kw

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 17:05 ,

Ford Fiesta dizel-14 neuvezena uste 3god Garancija

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 15:46 ,

Ford Galaxy -01

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 22:01 ,

Ford Galaxy -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 22:40 ,

Ford Mondeo 2.0tdci 131ks 6 brzini+kozen enterier

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 03:03 ,

Ford Fiesta disel + vespa poklon -95

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Sht 11:08 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI 110KS -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 20:15 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCi 74kw -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 13:43 ,

Ford Mondeo Karavan 1.9 TDI -03

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Qer 00:01 ,

Ford Galaxy -00

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 08:13 ,

Ford Galaxy -01

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:22 ,

Ford Galaxy -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:55 ,

Ford Fiesta 1.8 TD -00

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:03 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI kako nov

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 05:41 ,

Ford Mondeo 2.0 tdci -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione