Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 3
B-Max , 7
Capri , 1
C-Max , 157
Cougar , 10
Courier , 27
EcoSport , 2
Escape , 2
Escort , 571
Explorer , 10
F 150 , 1
F 350 , 1
Fiesta , 994
Focus , 1379
Fusion , 139
Galaxy , 257
GT , 1
Ka , 155
Kuga , 44
Maverick , 5
Mondeo , 758
Mustang , 15
Orion , 20
Probe , 12
Puma , 27
Ranger , 3
Scorpio , 14
Sierra , 9
S-Max , 44
Streetka , 6
Taunus , 11
Taurus , 1
Tourneo , 21
Transit , 182
Windstar , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Ford | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 05:34
Линк
, ,

Ford Focus 1.6 benzin 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:53
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina KLIMA itno

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:57
Линк
,

Itno!!! Ford Focus 1.8 Diesel, Titanium

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:39 ,

Ford Fiesta 1.3 benzin 60ks 2010 59.000km

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 05:12
Линк
,

FORD MONDEO 2.0TDDI

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:11 , ,

Ford Focus

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:10 ,

Ford Escort

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:41 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -08 85KW 116KS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:50 ,

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:24 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci -06

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19
Линк
, ,

MONDEO 2.0i PRV GAZDA

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:00
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina KLIMA itno

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53
Линк
,

Ford Galaxy 1.9 tdi reg mk cela godina KLIMA itno

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 ,

FORD ESCORT 1.8 TD 90ks

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 , ,

Ford Mondeo 2.0 tdci 131ks 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 ,

FORD WINDSTAR USA

4 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:04 ,

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:13 , ,

Ford EcoSport 1.6

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:52 Shitorja ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 2015 lizing

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:56 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:09 Shitorja , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2011g NOV UVOZ

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:37 Shitorja ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 6M/T 2015

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 01:49 , ,

Se prodava Ford karavan povolno

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:45 ,

Ford Escort 1992

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:44 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 tdci fabrika 2010 full oprema

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione