Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford | Shkup

B-Max , 1
C-Max , 10
Cougar , 1
Courier , 1
Escape , 1
Escort , 24
Fiesta , 66
Focus , 44
Fusion , 1
Galaxy , 10
Ka , 19
Kuga , 1
Mondeo , 37
Mustang , 1
Probe , 1
Puma , 1
S-Max , 4
Transit , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:51 Shitorja , ,

Ford Fiesta Van N1 1.5tdci 75hp

6 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 04:18 , ,

Ford focus cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 18:32 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 50kw 2010 odlicna

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 16:11 Shitorja , ,

Ford Mondeo SW Business 2.0tdci 150ks MT

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 21:56 , ,

Ford Focus 1.6 Ti-VLT fabricki plin

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 12:54 , ,

FORD GALAXY 1.9 TDI 85kS 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 14:09 Shitorja , ,

Ford Fiesta Endura registrirana odlicna

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 09:02 Shitorja , ,

Ford Focus DB3

70 000 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:55 , ,

FORD FIESTA

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 16:12 , ,

ITNOOO SE PRODAVA 3.600 EVRA

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 14:42 Shitorja , ,

FORD FIESTA Z TEC SO OPREMA REG DO AVGUST 2021

899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 20:04 , ,

ITNOOO SE PRODAVA

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 18:50 , ,

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 tdci

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 17:55 , ,

ITNOOO SE PRODAVA 3.800 EVRA

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 13:46 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4x4 Automatik -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Nën 12:50 , ,

Ford Ka 1.3 tdci

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:57 Shitorja , ,

FORD KA OPREMA PLIN A-TEST ZIMSKI GUMI REGISTRIRAN

1 090 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 08:59 Shitorja , ,

FORD ESCORT 1.8TDDI ENDURA REGISTRIRAN SO OPREMA

750 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 22:25 , ,

Ford fiesta 2010g 1.4 tdci

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 08:09 Shitorja , ,

FORD KA FULL OPREMA REGISTRIRANA DO MART 2021

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Gush 16:05 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI SUPER SOSTOJBA!

1 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 12:19 , ,

Ford Focus 1.6 74kw -10 Neuvezen

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 15:57 , ,

FORD FOCUS -01

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:19 Shitorja , ,

Ford Focus VIGNALE

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 15:03 Shitorja , ,

FORD TRANSIT CHASSIS NOV -19

22 797 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 09:31 Shitorja , ,

FORD KA 1.3 REGISTRIRANA DO APRIL 2021 SO OPREMA

880 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 09:27 Shitorja , ,

FORD KA 1.3 REGISTRIRANA DO APRIL SO OPREMA

880 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 16:57 , ,

Ford C max 1.8 TDCI edition -05

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:43 Shitorja , ,

ODLICNA I EVTINA FORD KA 1.3 REG MOZE I ZAMENA

699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 22:34 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 09:07 , ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 13:49 Shitorja , ,

EVTINA FORD FIESTA 1.1

610 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 13:50 Shitorja , ,

FORD FIESTA 1.3EFI -98 REG DO 12.20 NOVI GUMI

790 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 20:12 , ,

Ford Focus 1.6 tdci Extra

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 15:50 Shitorja , ,

FORD MONDEO -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 12:11 Shitorja , ,

EXTRA FORD FIESTA 1.4TDCi 08/ FULL /FABRIKA/TOP

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 20:02 , ,

Ford Mondeo 1.8 td karavan

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione