Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford | Shtip

C-Max , 4
Courier , 2
Escort , 16
Explorer , 1
Fiesta , 23
Focus , 31
Fusion , 1
Galaxy , 9
Ka , 3
Kuga , 1
Mondeo , 19
Orion , 2
Scorpio , 2
S-Max , 1
Transit , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:06 ,

Ford Focus -07

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 20:24 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 15:14 ,

Ford Focus Sedan 1.6 2011

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 11:33 ,

Ford Focus 2.0TDCI 136ks 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 09:40 Shitorja ,

FORD FIESTA -12 70 KW

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 10:25 ,

Prodavam

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 19:02 Shitorja ,

FORD FIESTA VAN (TOVARNA) 1.4 TDCI 50 KW 2010 godina

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 03:42 Shitorja ,

Ford Kuga - 2.0TDCi , 140ks - 12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 01:08 ,

Se prodava

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 11:28 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 20:48 ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 09:23 ,

Ford Mondeo -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 04:05 ,

Ford mondeo

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 15:13 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 17:01 ,

Ford Ka 1.3 Benzin Full Oprema Inf 078 220 015

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 00:51 ,

FORD FOCUS 2007GOD REGISTRIRAN CELA GODINA

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 13:41 ,

FORD FOCUS 1.8TDCI

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 14:15 Shitorja ,

FORD FIESTA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 01:43 ,

Ford Escort 1.3 l

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 23:14 ,

Ford Focus 1.8tddi dzija oprema

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 12:50 ,

Ford Escort

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Shk 22:09 ,

Ford Escort

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 18:07 ,

Ford Focus

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 23:03 ,

Ford Escort -93

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 02:54 ,

FORD FUSION 1.4TDCI 68KS -06

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 11:33 ,

FORD FOCUS

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 15:28 ,

Ford Fiesta 1.4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:08 ,

Ford Mondeo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:32 ,

Ford Focus Ghia PERFECT

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 10:12 ,

Ford Escort -97

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 00:02 ,

Ford Explorer 4.0 Off Road

3 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 12:58 ,

Ford Escort

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 16:57 ,

Ford Fiesta

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 16:18 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:50 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:05 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI DIZEL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 23:33 ,

Ford C-max

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 22:58 ,

Prodavam,zamena

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 14:47 Shitorja ,

FORD FOCUS II -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:49 ,

Focus 1.8 turbo diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 08:03 ,

FORD FIESTA

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 13:29 Shitorja ,

FORD FOCUS "06 EXTRA RAMNO NA NOVO

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 14:48 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.6 "05 EXTRA RAMNO NA NOVO

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 13:38 ,

Ford Focus 1.6 tdci 90ks moze zamena za pomalo

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 16:44 ,

Ford Fiesta

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 13:29 ,

Ford Courier

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 13:58 ,

Ford S-Max titanium Makedonski cena po dogovor

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 11:36 ,

Ford Galaxy

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 21:11 ,

Ford Galaxy

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 12:21 ,

FORD GALAXY

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione