Berovë | Makina | Vetura | Honda | Civic

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 19:06 Shitorja ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 6 BRZINI EXECUTIVE 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:26 ,

HONDA CIVIC 2.2i CDTI DIESEL -06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:04 , ,

Honda Civic Type R 400+hp

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 21:45 Shitorja , ,

Honda Civic 2.2 cdti ekstra moze zamena

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 20:44 , ,

HONDA CIVIC 1.8 BENZIN 103kw

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim