Tetovë | Makina | Vetura | Honda | HR-V

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 Maj 00:02 ,

Honda Hrv 2019

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 01:24 , ,

HONDA HRV 1.6 automatik 4x4

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 20:27 ,

Honda HR-V -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 23:05 ,

Honda HR V

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:00 Shitorja ,

Honda HR-V 1.6 16V Sport -01

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 13:26 ,

Honda HRV 1,6RR off road Sport unikat RR design-01

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim