Berovë | Makina | Vetura | Honda | Jazz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 10:40 Shitorja , ,

HONDA JAZZ 1.2I UVOZ GERMANIJA

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:34 Shitorja ,

HONDA JAZZ 1.4 i CH

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 00:09 Shitorja , ,

HONDA JAZZ 1.3 AUTOMATIC 2009 GODINA

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 13:29 , ,

Honda Jazz -04

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 20:24 , ,

HONDA JAZZ 1.4i TYPE S

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 16:45 Shitorja ,

HONDA JAZZ 1.4 I UVOZ OD SVAJCARIA SO EXTRA OPREMA

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 13:26 Shitorja ,

HONDA JAZZ 1.4

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 10:01 Shitorja , ,

HONDA JAZZ 1.2 BENZ 148.000KM -07 AUTO ZVEKI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 00:00 , ,

Honda Jazz 1.4 61kw 2006 godina

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 14:35 , ,

Honda Jazz 1.4 -05

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim