Berovë | Makina | Vetura | Honda | Prelude

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 Mar 10:26 , ,

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 00:33 , ,

Honda Prelude

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:59 , ,

Honda Prelude

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 16:51 , ,

Honda Prelude -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 09:50 , ,

HONDA PRELUDE

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 20:46 , ,

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:38 ,

Honda Prelude -82

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:00 , ,

Honda Prelude - 93

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 21:28 ,

Honda Prelude - 94

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim