Kumanovë | Makina | Vetura | Hyundai | Galloper | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Tet 19:21 Vetura , Kriva Pallankë

Hyundai Galloper

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 14:49 Vetura , Ohër

Hyundai Galloper

4 250 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 06:50 Vetura , Strumicë , Novosellë

Hyandai Galloper

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 14:47 Vetura , Prilep , Dollnen

Hyundai Galloper 2.5TD

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 14:20 Vetura , Strumicë

Hyundai Galloper motor defekt

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 18:40 Vetura , Ohër

Dzip Hyundai Galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:55 Vetura , Veles

Hyundai Galloper 2.5 intercooler

4 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 03:26 Vetura , Kriva Pallankë

Hyundai Galloper

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 22:52 Vetura , Radovisht

Hyundai Galloper

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 15:41 Vetura , Strugë

Jeep Hyundai Galloper 2.5td 4x4

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim