Berovë | Makina | Vetura | Hyundai | Getz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 09:45 ,

Hundai Getz 1.1 Benzin

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 05:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Nën 09:36 Shitorja ,

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--MODEL 2007--111.000 KM!!!

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 09:03 ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FULL

2 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 22:41 , ,

Hyundai getz 1.4 bezin/plin, so klima

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 16:15 ,

Hyndai getz 1.6 Klima 04

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 01:30 , ,

HYNDAI GETZ 1.4 BENZIN

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim